سیستم دانا متوسطه (دوره دوم)
همکاران عزیز لطفا نظزات خودتون را بنویسید
درباره وبلاگ


پیشنهادات شما مفید خواهد بود.
درصورت تمابل .شماره تلفن یا ایمیل خودرا بصورت خصوصی جهت دریافت جواب بگذارید.دانلود اهنگ جدیدنمایشگر آمار آلکسا

مدیر وبلاگ : محمدرضا اسلامی
نظرسنجی
پیشنهادات خودرا بیان کنید


Image result for ‫دانلود متحرک‬‎
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
با عرض سلام و خسته نباشید خالصانه محضر همه همکاران محترم و تشکر ویژه بابت یاری همه جانبه و اظهار لطف جهت بهبود هر چه بهتر مطالب این وبلاگ (که صد البته متعلق به خود شماست).

در پست قبلی به تاریخ: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ با موضوع روش اصلاح سوابق دانش آموزان مطالبی خدمت شما عزیزان گفته شد. 

در تکمیل مطالب قبلی باید بگوییم که ممکن است بخش اصلاح سوابق تحصیلی باز نشود و با پیغام ((سندهای وجود دارد که به منطقه ارسال شده اند ولی هنوز رمز اصلاحیه صادره برای آن ها در سیستم اعمال نشده است)) مواجه شوید.

 

این امر ممکن به دو دلیل باشد:

1- سوابق دانش آموزی را اصلاح نموده و به منطقه ارسال نموده اید اما بعد از دریافت اسناد اصلاحیه از منطقه و اعمال آن ها مشاهده می کنید که  این بخش باز نمی شود. (چند سند اعمال نشده باقی مانده است)

2- و یا قبلا به هر دلیلی اصلاحاتی صورت گرفته اما موارد بعدی پیگیری نشده است و این اصلاحات در سیستم هم چنان باقی مانده اند.

نکته: حتما قبلا از انجام اصلاحات یک ذخیره تهیه نمایید تا با بروز مشکلات احتمالی بتوانید سیستم را به حالت قبل برگردانید.

اما راه حل:

الف) در قسمت اول که اصلاحات را انجام داده و اسناد را دریافت و اعمال نموده اید اگر بخش اصلاح سوابق تحصیلی باز شد یعنی اسناد تولید شده شما تأیید و اعمال شده است. اما  حتی بعد از تکرار چند بار دریافت اسناد و اعمال آن ها، این بخش باز نشد، می توانید ذخیره را بر گردانید. 

ب) ممکن این اسناد قبلا صورت گرفته باشند و معلوم نباشد که چه زمانی بوده و یا حتی مورد تأیید شما باشند یا نه، لذا نمی توانید از روش الف استفاده نمایید. برای بر طرف نمودن این مشکل باید از اسکریپت script مخصوص حذف اسناد اصلاحیه استفاده نمایید.

 اسکریپت حذف اسناد اصلاحیه

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در ابتدا بهتر است آیین نامه مربوطه را به دقت بخوانیم:

طبق ماده 23 آیین نامه : انتقال دانش آموز در طول سال تحصیلی از یك مدرسه به مدرسه دیگر با موافقت «اداره آموزش و پرورش مقصد» و حداكثر تا یكماه قبل از شروع امتحانات پایانی نوبت دوم بلامانع است. در این صورت مدارك، پرونده تحصیلی و نمرات مربوط به ارزشیابی طول سال تحصیلی، وی باید پس از مهر و امضا مدرسه مبدأ با تأیید اداره آموزش و پرورش، در موعد مقرر به «مدرسه مقصد» ارسال شود. انتقال دانش آموز در محدوده یك منطقه آموزشی با هماهنگی دو مدرسه مبدأ و مقصد و موافقت اداره آموزش و  پرورش، با رعایت مقررات و در مهلت تعیین شده، بلامانع است.

تبصره های ذیل آن شامل:

تبصره 1- پرونده تربیتی– تحصیلی دانش آموز به صورت محرمانه باید به «مدرسه مقصد» ارسال شود .

تبصره2- صحت ریز نمرات و سوابق تحصیلی دانش آموزان انتقالی از سوی اداره آموزش و پرورش مقصد، ظرف مدت یك هفته بعد از انتقال از اداره آموزش و پرورش مبدأ، استعلام و پاسخ استعلام نیز حداكثرتا یكماه بعد از آن ارسال شود.

تبصره3- انتقال دانش آموزان بین مدارس استعدادهای درخشان، در صورت دارا بودن نمره آزمون ورودی در سطح حداقل نمره مدرسه مقصد و وجود ظرفیت خالی در آن مدرسه در داخل استان با موافقت اداره كل آموزش و پرورش استان و از یك استان به استان دیگر، با موافقت اداره كل آموزش و پرورش استان مقصد، مجاز خواهد بود

تبصره4- انتقال بین مدارس استعدادهای درخشان یك هرستان، در سال نخست پذیرش، ممنوع است.

حال دانش آموزانی که بعد از نوبت اوّل از یک مدرسه به مدرسه دیگر منتقل می شوند می بایست موارد ذیل را در رابطه با آن ها در نظر گرفت:

سامانه سناد: ابتدا مدرسه مقصد می بایست در سامانه سناد از قسمت نقل و انتقال درخواست انتقال خود را ثبت نمایید و سپس نوبت مدرسه مبدأ است که درخواست تأیید نمایید. بعد از تأیید مدرسه مقصد دانش آموز را کلاس بندی نموده و در دانا دریافت می نمایید.

سیستم دانا: مدرسه مبدأ پس از تکمیل مراحل اعم از ثبت نمرات چاپ لیست ها و چاپ کارنامه تفکیکی و کل از قسمت نقل و انتقال سروری دانش آموز مربوطه را انتقال داده و گزارش انتقال را برای وی چاپ می نمایید. کلیه مدارک به مدرسه مقصد فرستاده می شود.

توجه: این کد انتقال برای دانش آموزان میان پایه  (یازده و داوزهم) لازم است.

اما در مدرسه مقصد: الف) پس از کلاس بندی در سناد وارد دانا شده و از قسمت عملیات اولیه، سازماندهی و ثبت نام، دریافت اطلاعات مشخصات دانش آموزان و ثبت نام از سناد را لمس نموده و عملیات را تکمیل نمایید.

ب) پس از دریافت مشخصات دانش آموز وارد قسمت ورود نمارات انفرادی شده و مطابق کارنامه ارسالی نمرات را دقیقاَ وارد نمایید.

نکات ویژه و قابل توجه:

1) مدرسه مبدأ: پس از انتقال دانش آموز برای این که اسم دانش آموز از لیست خارج شود باید وارد قسمت عملیات ضمن سال شده و از قسمت نقل و انتقال اطلاعات، اصلاح اتوماتیک را اجرا نماید.

2) مدرسه مقصد: نمرات دوره ای که باز است را باید به صورت دستی وارد نمایند.

3) برای دانش آموزان میان پایه علاوه بر درخواست از سناد حتما باید کد انتقال هم دریافت نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
برای ارسال نمرات دروس نهایی به سامانه امتحانات نهایی توجه همكاران ارجمند را به نكات زیر معطوف می دارد:

مرحله اول: ابتدا در سیستم دانا کلیه نمرات مستمر دروس نهایی را به دقت ثبت نمایید. سپس بررسی نمایید كه در ثبت نمرات اشتباهی صورت نگرفته باشد.

مرحله دوم: به عملیان ضمن سال، نقل و انتقال اطلاعات رفته و بر روی گزینه نقل و انتقال اطلاعات به سیستم مكانیزه امتحانات نهایی تحت وب کلیک کنید، سال و دوره مورد نظر را انتخاب نمایید. اگر با پیغام خوشبختانه خطایی مشاهده نشد مواجه شدید، تأیید کرده و محل ذخیره سازی (پیش فرض صفحه کار {دسکتاپ} است) را مشخص نمایید.در پایان كار گزارشی از دانش آموزانی كه به سامانه ارسال شده اند به شما نشان می دهد.

توجه:  قبل از ارسال اطلاعات به سامانه نهایی بهتر است این گزارش را بررسی نمایید تا در صورت وجود هر گونه اشتباه (ثبت نمره) نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

نام فایلی كه برای ارسال به سامانه امتحانات نهایی ساخته می شود عبارت است از DanaToWebFinal  بعد كد منطقه (5425) + كد مدرسه (96018366) و كد دوره (9601) این یعنی دوره خرداد سال 96

مزحله سوم: وارد سامانه برگزاری امتحانات نهایی به آدرس http://final2.medu.ir  شوید با پس از ثبت کد مدرسه و رمز وارد سامانه شوید. از گزینه اوّل مدرسه، ارسال اطلاعات مدرسه به منطقه را انتخاب کنید. در پنجره جدید گزینه choose file را کلیک کنید و فایل دریافت از دانا را انتخاب نمایید. سپس ذخیره را کلیک نمایید اگر فایل مشکل نداشته باشد اسامی و نمرات قابل مشاهده می باشند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پس از ثبت اعتراضات و  بررسی مجدد اوراق از طرف حوزه تصحیح و در نهایت تأیید سنجش مدارس می توانند نمرات نهایی را برای ورود در دانا از سامانه امتحانات نهایی دریافت نمایید.

برای انجام این مراحل ذیل را انجام دهید:

اوّل: 

ابتدا وارد سامانه امتحانات نهایی به آدرس http://final2.medu.ir شده  و از قسمت مدرسه، ارسال اطلاعات به دانا را انتخاب کرده تا وارد این قسمت شوید.

در این مرحله عنوان دریافت فایل را لمس نمایید. در این حالت یک فایل خروجی را در اختیار شما قرار می دهد، محل ذخیره سازی را مشخص کرده و تأیید نمایید. 

دوم:

وارد دانا شده و از قسمت عملیات ضمن سال، نقل و انتقال سروری گزینه دریافت نمرات از سامانه امتحانات نهایی را انتخاب کرده و دوره مورد نظر را کلیک می نمایید در مرحله بعد مسیر را انتخاب کنید و فایل دریافتی از سامانه امتحانات نهایی ذخیره شده را به آن معرفی کرده و تأیید نمایید. 

 

توجه: برای این که نمرات دریافت شده تآثیر خود را در نمره کل و میانگین و هم چنینی محاسبه نمره سالانه اعمال نماید، وارد بخش صدور کارنامه شده و کارنامه ها را تا مرحله چاپ پیش ببرید.

توجه داشته باشید که با انجام این کار تنها نمرات نهایی دریافت می شود و برای ثبت نمرات داخلی داخلی باید از طریق ورود نمرات اقدام نمایید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه نوزدهم اسفند 1397
همان طور که می دانید عملیات فارغ التحصیلی بعد از اعلان نمرات از طرف حوزه تصحیح و تأیید سنجش انجام می پذیرد. برای این کار موارد ذیل می بایست انجام بگیرد.

مرحله اوّل: 

وارد سامانه برگزاری امتحانات نهایی به آدرس http://final2.medu.ir شده و فایل خروجی نمرات را از این سامانه دریافت می نمایید.

برای گرفتن اطلاعات بر روی بخش مدرسه کلیک نمایید و گزینه ارسال اطلاعات به دانا را لمس نمایید. در پنجره جدید بر روی دریافت فایل کلیک نموده تا فایل ذخیره شود. نام فایلی که دریافت می شود عبارت است از ((WebFinalToDana5429_950414574_9601 )) (که شامل کد منطقه، کد مدرسه، کد دوره) می شود.

مرحله دوم:

وارد برنامه دانا شوید و از بخش عملیات ضمن سال، نقل و انتقال سروری، گزینه دریافت نمرات از سامانه امتحانات نهایی را انتخاب کرده و دوره مورد نظر را کلیک نمایید. در مرحله بعد مسیر را انتخاب کنید و فایل دریافتی از سامانه امتحانات نهایی ذخیره شده را به آن معرفی کرده و تأیید نمایید.

این مطلب در پست (http://sanjeshborujerd.blogfa.com/post/244) تاریخ : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ به طور مفصل بیان شده است. 

مرحله سوم: 

پس از دریافت نمرات نهایی و ثبت نمرات داخلی در دانا و حصول اطمینان از ثبت و درستی همه نمرات، اقدام به انجام امور فارغ التحصیلی می نماییم.

انجام این کار نیز شامل دو مرحله (بخش) می باشد: 

یک) دانا: 

برای انجام امورات فارغ التحصیلی وارد بخش عملیات ضمن سال شده و گزینه عملیات فارغ التحصیلی جدید را کلیک نمایید، در این بخش چندین گزینه مشاهده می شود که لازم است تمامی آن ها را به ترتیب انجام دهید. پس از تأیید دانش آموزان فارغ التحصیل، با کلیک بر روی عنوان ارسال سوابق فارغ التحصیلان تأییده شده به پایگاه فارغ التحصیلان می توانید با تکمیل مراحل فایل خروجی را دریافت نمایید. 

 

دو) سامانه جامع سنجش وزارت آموش و پرورش (امین) 

 با ورود به این سامانه به آدرس (edu.medu.ir) شوید. برای ارسال فایل مراحل ذیل باید صورت بپذیرد: 

الف) ابتدا از بخش انتخاب دوره، پایگاه عملیاتی (امین) را تیک زده و دوره مربوطه را انتخاب نمایید سپس از قسمت عملیات اصلی، ارسال فایل از مدرسه به سامانه را لمس نمایید.

ب) بر روی گزینه انتخاب فایل (Choose File) كلیك كرده و فایل ساخته شده سیستم دانا را انتخاب و ذخیره نمایید.

ج) پس از بارگذاری اطلاعات نمره ای دانش آموزان بر روی سامانه برای این که گواهی های صادره در این بخش عکس دار باشند از قسمت ارسال تصاویر دانش آموزان از همین قسمت با معرفی مجدد فایل خروجی از دانا اقدام نموده و ذخیره می نمایید. با این کار کلیه مدارکی که قرار است از امین چاپ شوند عکس دار خواهند بود.

د) برای اطمینان از ارسال اطاعات کلیه دانش آموزان به سامانه، می توانید از بخش عملیات اصلی، مشاهده اطلاعات دانش آموزان را انتخاب كنید تا لیست دانش آموزان به شما نشان داده شود. در این قسمت هم می توانید تعداد دانش آموزان ارسالی را مشاهده نمایید و هم می توانید اطلاعات نمراه ای آن ها را چک کنید. با كلیك بر روی نمایش مربوطه هر دانش آموز، دوره های ارسالی او را می توانید مشاهده نمایید و هم چنین اگر بر روی نمایش هر دوره كلیك كنید، می توانید نمرات ارسال شده را نیز مشاهده نمایید.

حال نوبت به مراحل تأیید از سوی مدرسه و سنجش می رسد: 

ه) از بخش عملیات اصلی، وضعیت فارغ التحصیلان را انتخاب کنید تیک تأیید اولیه مدرسه را زده و ذخیره نمایید.

و) بعد از این باید منتظر بمانید تا مسئول منطقه نیز این عملیات را تأیید نماید به عبارت دیگر تیک تایید اولیه منطقه زده شود.

ز) سپس از قسمت عملیات فارغ التحصیلی روی نمایش عملیات فارغ التحصیلی کلیک نمایید و شروع محاسبه را لمس نمایید تا عملیات شروع شود پس اتمام محاسبه می توانید تیک تأیید نهایی مدرسه را نیز زده و ذخیره نمایید. 

ح) پس از فعال شدن تیک تایید نهایی مدرسه، منتظر تایید نهایی منطقه و  تایید نهایی سنجش(منطقه) می مانیم.

ط) پس از تکمیل مراحل می توانید از بخش گزراش ها مدارک مورد نیاز را چاپ نمود .که انشاء الله در مطلب بعدی بیان خواهد شد. 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
روند ارسال نمرات و سوابق دانش آموزان به سامانه جامعه سنجش وزارت آموزش و پرورش با استقرار نظام جدید آغاز شد. این روند در سال گذشته (96-95) از پایه دهم شروع شد و امسال نیز می بایست برای دانش آموزان فعلی (دهم و یازدهم) نیز انجام شود.

پس با توجه به این مسئله در ثبت اطلاعات فردی و نمره ای دانش آموزان باید از دقت بسیار بالای برخودار باشد.  احتمالا ممکن چندی بعد ثبت اطلاعات تنها متکی به این سامانه (امین) باشد و ثبت اطلاعات در دانا همانند رشته های فنی حذف شود.

 قابل تذکر است که سامانه جامعه سنجش وزارت آموزش و پرورش کارکرد دو گانه ای دارد:

1- انجام عملیات فارغ التحصیلی برای دانش آموزان فارغ التحصیل 

2- ثبت کلیه سوابق دانش آموزان در حال تحصیل 

نکته اوّل: ارسال اطلاعات برای مدارس روزانه در دو نوبت صورت می گیرد:

1) خرداد ماه (ارسال سوابق ضمن سال)

2) شهریور ماه (ارسال سوابق تابستان)

نکته دوم: اما ارسال اطلاعات برای مدارس بزرگسال در سه نوبت صورت می گیرد:

1) نوبت اول بزرگسال (در دی ماه)

2) نوبت دوم بزرگسال (در خرداد ماه)

3) نوبت تابستان بزرگسال (در شهریور ماه)

پس لازم است قبل از ارسال اطلاعات موارد زیر را مد نظر داشته باشید: 

در ابتدا: در دانا موارد زیر را در نظر داشته و انجام دهید:

الف) اطلاعات شناسنامه ای کلیه دانش آموزان با اصل شناسنامه مطابقت داده شود تا در صورت مغایرت نسبت به رفع آن اقدام شود. 

ب) كلیه نمرات قبل از ارسال به سامانه به طور دقیق ثبت و چك شوند چون بعد از ارسال به سامانه و گرفتن تأییده تغییر دادن آن ها نیاز به هماهنگی با سنجش می باشد.

ج) پس از ثبت کلیه نمرات برای حصول اطمینان از ثبت نمرات می توانید از قسمت ورود نمرات، گزارش نمرات ثبت نشده را اجرا نمایید تا احیانا اگر نمره ثبت نشده ای وجود دارد آن را ثبت کنید.

د) در برنامه دانا از بخش عملیات ضمن سال، قسمت نقل و انتقال سروری، گزینه ارسال سوابق به سامانه امین را انتخاب نمایید.

 

ذ) سپس با مشاهده پیام ((خوشبختانه چنین خطای در سیسم برای سوابق سال جاری و یا دانش آموزان فعال مشاهده نشد)) کلمه oK را لمس نموده و پیام بعدی را نیز تأیید نمایید. در مرحله بعد محل ذخیره سازی را انتخاب و فایل خروجی را دریافت نمایید.

نکته سوم: فایل خروجی به صورت فشرده بوده و نام آن به این صورت است: DanaSchoolDataForAmin همراه با (کد منطقه، کد مدرسه، کد دوره و تاریخ

در انتها:  وارد سامانه امین  شوید و موارد ذیل را انجام دهید

الف) پس از ورود به سامانه از قسمت سایر سیستم ها، عملیات مدرسه متوسطه دوم را انتخاب کرده و سپس دوره مورد نظر را فعال نمایید. (یا می توانید با انتخاب گزینه، انتخاب دوره هم زمان، نوع عملیان و دوره را انتخاب نمایید.)

ب) از اولین بخش عملیات اصلی، عنوان ارسال فایل از مدرسه به سامانه را لمس نمایید

ج) در این صفحه ابتدا ارسال اطلاعات نمره ای و سپس ارسال تصاویر را از طریق بخش موجود انجام دهید. برای ارسال اطلاعات گزینه Choose File را کلیک کرده و فایل ذخیره شده از دانا را انتخاب و ذخیره نمایید برای ارسال عکس ها نیز از قسمت ارسال تصاویر دانش آموزان روند فوق را تکرار نمایید. 

د) پس از حصول اطمینان از ارسال اطلاعات، از بخش عملیات اصلی عنوان وضعیت مدرسه لمس نمایید در صفحه جدید بر روی شروع محاسبه کارنامه کلیک نمایید، در پنجره جدید نیز مجددا بر روی همین عنوان کلیک نمایید تا روند محاسبه شروع شود. بعد از تأیید (حدود 24 ساعت) و دیدن پیغام می توانید تیک اولیه را زده و ذخیره نمایید تا مراحل بعدی از طرف سنجش صورت گیرد.

ه) پس از تأیید نهایی می توانید از قسمت گزارش ها، گزارشات مربوطه را دریافت نمایید.

این گزارشات شامل: فرم 450 - فرم 451 - فرم 424 - فرم 425 - جلد دفتر امتحانات - پیش نویس کارنامه - کارنامه تحصیلی - دفتر امتحانات - آمار نتایج قبولی دروس در دفتر امتحانات

نکته چهارم: برای این که کلیه مدارکی که از این سامانه چه در قسمت پایگاه عملیاتی (فارغ التحصیلی) و چه در قسمت عملیات مدرسه (متوسطه دوم) چاپ می شوند دارای نام مدیر و معاون اجرایی و مسئول ثبت نمره باشد، می بایست کلیه ی جدول های مربوطه در بخش عملیات اصلی / مسئولین مدرسه تکمیل شوند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
ارسال اطلاعات به سامانه http://school.medu.ir به صورت ماهیانه صورت می گیرد. بعد از ارسال می توانید تأییده ارسال را نیز دریافت نمایید. اگر این ارسال صورت نگیرد بعد از انقضای مدت ارسال دیگر نمی توانید وارد دانا شوید.

نکته قابل ذکر این است که این ارسال ماهانه اطلاعات حسن دیگری نیز دارد که اگر برای سیستم دانش آموزی به هر دلیلی اتفاقی بیافتد که دیگر قابل دسترسی نبوده و حتی هیچ ذخیره ای نیز برای بازیابی موجود نباشد خود شرکت می تواند اطلاعات را از این ارسال ها بازیابی نماید. البته ممکن است بازیابی به صورت کامل صورت نگیرد.

در زمان ارسال اطلاعات ممکن است با لیستی از خطاها مواجه شوید که نمی دانید نسبت به آن ها باید چه کاری صورت دهید. در این بخش سعی می شود نوع خطا و راه حل آن نیز بیان شود.

1) کد ملی نا معتبر است:

ممکن است کد ملی دانش آموز ثبت نشده باشد و یا در صورت ثبت اشتباه باشد.

2) کد ملی و شماره شناسنامه اتباع ایرانی نباید خالی باشد:

کد ملی و شماره شناسنامه اتباعی که در ایران تحصیل می کنند باید ثبت شوند.

3) برای دانش آموز هیچ سابقه ای ارسال نشده است:

این خطا یعنی این دانش آموز هیچ سابقه نمراه ای در سیستم ندارد و تنها مشخصات شناسنامه ای وی در دانا موجود است. برای رفع این خطا از قسمت عملیات اولیه، ثبت نام و سازماندهی گزینه مشخصات فردی را لمس می نماییم. سپس روی گزینه حذف کلیک کرده و تأیید می نماییم.

نکته: اگر دانش آموزی سابقه داشته باشد امکان حذف ندارد. گاهی با این که از نداشتن سابقه دانش آموزی مطمئن هستیم اما با کلیک بر روی عنوان حذف و تأیید با پیام (این دانش آموز دارای سابقه می باشد) روبرو می شویم، به احتمال قوی این شخص دارای ثبت نام است پس اول باید لغو ثبت نام شده و بعد نسبت به حذف آن اقدام کنیم.

4) در سال و دوره ذکر شده برای این دانش آموز انتخاب واحد وجود ندارد:

یعنی دانش آموز در این سال و دوره مربوطه فقط ثبت نام دارد و فاقد انتخاب واحد می باشد. برای رفع این مشکل اگر دوره باز باشد، فقط کافی است که ثبت نام این شخص را لغو نماییم اما اگر دوره بسته باشد باید از طریق اصلاح سابقه، ثبت نام این دانش آموز را حذف کرد.

5) خطای مدرسه ناشناخته:

وقتی سوابق دانش آموز انتقالی دریافت می شود اما سابقه آن مدرسه در دانا وجود ندارد این خطا رخ می دهد. به محض این که اطلاعات مدرسه از طریق دریافت مشخصات آموزشگاه، دریافت شود مشکل برطرف می شود.

6) برای این دانش آموز در این سال دوره سابقه تکراری وجود دارد:

به احتمال زیاد این دانش آموز در این سال یا دوره در یک مدرسه دیگر بوده و سپس به مدرسه شما منتقل و ثبت نام مجدد شده است. بعد از ثبت نام در مدرسه جدید با دریافت کد انتقال سابقه مدرسه قبلی نیز دریافت شده است. در این صورت سابقه اضافه را باید حذف نمود.

7) وضعیت تحصیلی در پایان سال نا مشخص است:

بعضی از دروس فاقد نمره می باشند که در این حالت باید وضعیت آن ها مشخص شود یعنی یا نمره وارد شود و یا در صورت غایب بودن غیبت ثبت شود.

8) در فایل اصلی مربوط به دوره بزرگسال پایه روزانه ثبت شده است:

پایه دانش آموزانی که در مدارس بزرگسال درس می خوانند باید بزرگسال باشد چون این دانش آموزان فاقد پایه می باشند، پس برای اصلاح از قسمت اصلاح سوابق وارد شده و پایه دانش آموز را از دوم یا سوم به بزرگسال تغییر می دهیم.

توجه: با تغییراتی که در دانا با نگارش های جدید صورت گرفته است ممکن است بعضی از خطاهای فوق الذکر دیگر رخ ندهد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ترجمه وبلاگ به زبانهای مختلف دنیا
پیج رنک سایت
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic